Doradca kredytowy i finansowy w Bydgoszczy

Korzystanie z doradztwa kredytowego jest obecnie bardzo popularnym trendem. W natłoku produktów bankowych związanych z kredytami można się pogubić, jeszcze więcej problemów nastręczają formalności z nimi związane. Nic więc dziwnego, że pośrednictwo kredytowe w Bydgoszczy i innych miastach w Polsce jest dziś tak poszukiwaną opcją. Klienci zaczęli zdawać sobie sprawę, że pożyczanie pieniędzy to cenna umiejętność, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi spora suma, potrzebna np. na inwestycję, nowy samochód czy hipotekę. Zła decyzja może nas sporo kosztować i to dosłownie. Dlatego w takich sytuacjach warto zdać się na fachowca, którym z pewnością jest pośrednik kredytowy w Bydgoszczy.

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem - doradca finansowy Bydgoszcz

Nasi specjaliści dysponują wiedzą i doświadczeniem, które przekładają się na wymierne, finansowe wyniki w postaci niższych rat kredytu czy korzystniejszych warunków spłaty pożyczki. Pośrednictwo finansowe w Bydgoszczy to nie wszystko, na co możesz liczyć w Intuum, ponieważ zajmujemy się nie tylko pośredniczeniem, ale przede wszystkim poszukiwaniem dla Ciebie najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań kredytowych.

Co zyskasz, wybierając doradztwo kredytowe Intuum?

W Intuum zapewnimy Ci:

 • Wiedzę i doświadczenie profesjonalistów;
 • Obecność naszego eksperta na każdym etapie procesu kredytowego;
 • Aktywne poszukiwanie najlepszej oferty kredytowej dla Ciebie;
 • Przeprowadzenie Cię przez wszelkie formalności kredytowe.

Doradca kredytowy Bydgoszcz dla klienta biznesowego

Jeśli jesteś klientem biznesowym, nasz doradca pomoże Ci w następujących przypadkach:

 • Kredyt obrotowy: środki pieniężne na cel dowolny, kredyt do 500 000 zł bez zabezpieczenia, okres kredytowania dopasowany do możliwości Twojej firmy.
 • Kredyt inwestycyjny: kwota do 4 mln zł, okres kredytowania do 20 lat, finansowanie planu rozwoju firmy, zabezpieczenie na podmiocie realizowanej inwestycji.
 • Leasing: wynegocjowanie raty leasingowej dopasowanej do możliwości przedsiębiorstwa i minimalnej wpłaty własnej.
 • Kredyt gotówkowy dla firm: uzyskanie środków do 500 000 zł na cel dowolny, okresu kredytowania do 120 miesięcy, kredyt bez konieczności przedstawiania biznesplanu i faktur.

Sprawdź naszą ofertę w Bydgoszczy

Zobacz jak działają
Eksperci z Intuum

Spotkanie

Oceniamy potrzeby i zdolność kredytową. Przedstawiamy wstępne informacje na temat kredytu lub innych form uzyskania finansowania.

Analiza

Weryfikujemy dostępne na rynku oferty. Wybieramy te z nich, które są odpowiednie dla oczekiwań, potrzeb i sytuacji finansowej klienta.

Prezentacja oferty

Prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty. Przedstawiamy wszelkie koszty okołokredytowe. Kompletujemy dokumenty.

Decyzja

Zbieramy i przedstawiamy odpowiedzi z różnych instytucji finansowych. Omawiamy osobiście z Państwem decyzje kredytowe banków.

Umowa kredytowa

Dokładnie analizujemy umowę kredytową. Odpowiadamy na pytania, zwracamy uwagę na szczegóły i wymogi uruchomienia kredytu.

Finalizacja

Pomagamy w wypełnieniu formalnych warunków uruchomienia kredytu i… wraz z Państwem cieszymy się z tego, że udało się zdobyć potrzebne środki.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Fordońska 2, 85-085 Bydgoszcz
  +48 732 801 827, bydgoszcz@intuum.pl
  godz. 800 – 1600

  Doradztwo kredytowe w Intuum krok po kroku

  Specjaliści Intuum w profesjonalny sposób przeprowadzą Cię przez cały proces związany z kredytowaniem. Podczas spotkania pośrednik finansowy pracujący w oddziale w Bydgoszczy porozmawia o Twoich potrzebach i sprawdzi zdolność kredytową. Przedstawi Ci podstawowe informacje na temat dostępnych kredytów lub innych form uzyskania finansowania.

  Następnie zabieramy się za weryfikację dostępnych na rynku ofert – wszystko pod kątem Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości. Pośrednik kredytowy z oddziału w Bydgoszczy to w Intuum gwarancja skrupulatnej selekcji produktów bankowych. Kiedy wybierzemy optymalne dla Ciebie oferty, przedstawimy Ci je wraz z kosztami okołokredytowymi. Zajmiemy się także skompletowaniem wszystkich dokumentów.

  Zobacz co mówią o nas klienci w Bydgoszczy!

  Nie martw się składaniem wniosków, zyskaj czas i spokój dzięki doradztwu finansowemu w Bydgoszczy

  Nie musisz się martwić o wysyłanie wniosków do banków. Zbierzemy odpowiedzi z banków oraz omówimy je z Tobą, abyś nie miał żadnych wątpliwości.

  Umowa kredytowa to coś, co spędza sen z powiek zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dlatego tak wiele osób decyduje się na opcję doradztwo kredytowe w Bydgoszczy. Dokładnie przeanalizujemy za Ciebie dokumenty, zwrócimy uwagę na szczegóły, wymogi, odpowiemy na wszelkie pytania. Dzięki nam możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze będą bezpieczne. Na koniec pomożemy Ci w wypełnieniu formalnych warunków uruchomienia kredytu.

  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.