Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Doradca kredytowy i finansowy w Łodzi

Budowa domu, kupno mieszkania, inwestycja w rozwój firmy – nasi klienci codziennie udowadniają, że mają ambitne plany i chcą wziąć przyszłość w swoje ręce. Potrzebują jednak odpowiedniego wsparcia finansowego. Dla jednych najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt hipoteczny, a dla innych gotówkowy. Z kolei dla przedsiębiorców może to być leasing lub kredyt inwestycyjny. Naszym zadaniem jest poznanie Twoich potrzeb oraz możliwości i zaproponowanie najlepszej opcji.

Nie bój się rozmawiać - doradca finansowy Łódź

Ofertę pośrednictwa kredytowego w Łodzi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pomagamy zdobyć środki na realizację celów prywatnych i zawodowych. Od wielu lat specjalizujemy się w doradztwie finansowym. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, którzy posiadają wiedzę dotyczącą kredytowania oraz umiejętności niezbędne do przeprowadzenia całego procesu pozyskiwania finansowania: od analizy potrzeb do szczęśliwego finału kończącego się podpisaniem umowy z bankiem.

Pośrednictwo kredytowe w Łodzi od A do Z

Twoje finanse to nasz priorytet. Od początku istnienia firmy kierujemy się słowami: „Najważniejsi są ludzie”. Nie rzucamy słów na wiatr! Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania.

Początek współpracy

Przejdziemy z Tobą przez cały proces kredytowy. Na pierwszym spotkaniu zapoznamy się z Twoją sytuacją finansową i opowiemy Ci o dostępnych formach finansowania. Następnie, po wnikliwej analizie, spośród wielu możliwości wybierzemy te, które będą dla Ciebie najkorzystniejsze. Zaprezentujemy oferty różnych instytucji finansowych wraz z kosztami kredytu – niczego nie ukrywamy! Po skompletowaniu niezbędnych dokumentów pośrednik finansowy z oddziału Intuum w Łodzi w Twoim imieniu złoży wniosek (lub wnioski) o przyznanie kredytu.

Co dalej?

Po pozytywnej decyzji umówimy się na kolejną rozmowę i wspólnie przeanalizujemy wszystkie aspekty umowy kredytowej. Podczas spotkania odpowiemy na pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zadbamy także o formalności. Nasza współpraca kończy się wraz z podpisaniem umowy kredytowej. To szczególny moment dla obu stron: klienci najczęściej odczuwają ulgę, że udało się zdobyć środki niezbędne do realizacji założonych celów, a my cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym procesie i doprowadzić go do końca.

Doradztwo kredytowe w Łodzi – co możemy Ci zaoferować?

 • Wsparcie doświadczonych specjalistów na każdym etapie kredytowania: od pierwszego spotkania po finalizację procesu.
 • Szczegółową prezentację, porównanie ofert wielu banków i instytucji finansowych.
 • Indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy.
 • Pomoc w wypełnieniu dokumentów niezbędnych do realizacji umowy kredytowej.
 • Pomoc przy wyborze najlepszej opcji kredytowania.
 • Szczegółową analizę umowy kredytowej.
 • Dodatkowe usługi m.in. ochronę zadatku.
 • Pomoc w zakupie nieruchomości.
 • Analizę raportu BIK.

Sprawdź naszą ofertę w Łodzi

Zobacz jak działają
Eksperci z Intuum

Spotkanie

Oceniamy potrzeby i zdolność kredytową. Przedstawiamy wstępne informacje na temat kredytu lub innych form uzyskania finansowania.

Analiza

Weryfikujemy dostępne na rynku oferty. Wybieramy te z nich, które są odpowiednie dla oczekiwań, potrzeb i sytuacji finansowej klienta.

Prezentacja oferty

Prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty. Przedstawiamy wszelkie koszty okołokredytowe. Kompletujemy dokumenty.

Decyzja

Zbieramy i przedstawiamy odpowiedzi z różnych instytucji finansowych. Omawiamy osobiście z Państwem decyzje kredytowe banków.

Umowa kredytowa

Dokładnie analizujemy umowę kredytową. Odpowiadamy na pytania, zwracamy uwagę na szczegóły i wymogi uruchomienia kredytu.

Finalizacja

Pomagamy w wypełnieniu formalnych warunków uruchomienia kredytu i… wraz z Państwem cieszymy się z tego, że udało się zdobyć potrzebne środki.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Gdańska 130 (Stara Drukarnia), Łódź
  +48 798 775 588, lodz@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Zobacz co mówią o nas klienci w Łodzi!

  Czy mogę skorzystać z usług pośrednika kredytowego w Łodzi po otrzymaniu decyzji odmownej z banku?

  Wielokrotnie przychodzą do nas klienci, którym z różnych powodów nie udało się uzyskać pozytywnej oceny kredytowej w banku lub innej instytucji finansowej. Nie boimy się tzw. trudnych kredytów! Wraz ze współpracującymi z nami radcami prawnymi i innymi ekspertami spróbujemy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać środki na kupno wymarzonego domu, mieszkania, samochodu, rozbudowę firmy czy wdrożenie procesów usprawniających jej działanie.

  Gwarantujemy pomoc w każdej sytuacji

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kredytu hipotecznego, gotówkowego, obrotowego, leasingu czy chcesz skonsolidować dotychczasowe raty w jedno, łatwiejsze do spłaty zadłużenie, możesz liczyć na pomoc doświadczonych doradców kredytowych i finansowych. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzin w oddziale Intuum w Łodzi.

  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.