Kredyty w Bydgoszczy

Nie sztuką jest wziąć kredyt, ale znalezienie kredytu, który nie stanie się szybko zbyt dużym obciążeniem, wymaga już sporo wiedzy, doświadczenia, umiejętności i wysiłku. Popularność tej formy finansowania różnego typu inwestycji oraz wydatków nie słabnie. Nic dziwnego, że klienci szukają doradztwa w tym zakresie, ponieważ mnogość produktów bankowych, procedury, a także kruczki prawne, mogą powodować dezorientację.

Łatwo wpisać w wyszukiwarkę „kredyt Bydgoszcz”, trzeba się jednak zastanowić, jaka forma pożyczki będzie optymalna właśnie dla nas. Nie ma lepszego rozwiązania niż pomoc profesjonalisty w tym zakresie, czyli doradcy kredytowego, który nie tylko wyszuka i zaprezentuje najlepsze oferty na rynku, ale także wynegocjuje atrakcyjne warunki spłaty, niską ratę oraz przeprowadzi przez wszystkie formalności.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Fordońska 2, 85-130 Bydgoszcz
  +48 732 801 827, bydgoszcz@intuum.pl
  godz. 800 – 1600

  Kredyt hipoteczny w Bydgoszczy – jak wybrać najlepszy?

  Problem z wyborem kredytu hipotecznego nie polega na braku dostępności, ale na podjęciu decyzji, która z ofert będzie najlepsza. Jeśli klient nie jest ekspertem od rynku finansowego, trudno mu będzie przewidzieć, jakie marże czy prowizje zawarte w ofertach różnych banków, najbardziej mu się opłacą. I powiedzmy to sobie szczerze – nie każdy musi się na tym znać. Od takich spraw najlepiej mieć własnego doradcę finansowego, które przeanalizuje produkty za nas i przedstawi te najkorzystniejsze.

  Wiele osób obawia się również, że kredyt hipoteczny nie jest dla nich. Sądzą, że dochody z tytułu umowy o pracę na czas określony, umowy o dzieło, umowy zlecenie, czy zasiłku macierzyńskiego, automatycznie przekreślają ich szansę na otrzymanie kredytu. Nie musi tak być, jeśli zdamy się na fachową pomoc doradcy kredytowego.

  Sprawdź w czym
  Możemy Ci pomóc

  Doradztwo kredytowe w Bydgoszczy – dlaczego warto?

  Wiele osób uważa, że najlepszą opcją są bezpośrednie rozmowy z bankami na temat ich oferty. Jednak profesjonalne doradztwo kredytowe to wiele więcej niż pośrednictwo:

  • Doradca finansowy nie jest przedstawicielem banku i działa w interesie klienta;
  • W wielu przypadkach doradca pomaga klientowi uzyskać ofertę korzystniejszą niż bezpośrednio w banku;
  • Doradca dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które pomagają mu przeanalizować wiele ofert pod kątem optymalności dla klienta;
  • Doradca uchroni klienta przed popełnieniem błędu i wybraniem oferty, która długofalowo nie będzie dla niego korzystna;
  • Doradca przeprowadza klienta przez procedury i formalności, co skraca czas oczekiwania na wypłatę środków.

  Kredyt gotówkowy – łatwy tylko z pozoru

  Nagłe wydatki związane z mieszkaniem, samochodem, dziećmi, a może po prostu potrzeba zrealizowania jakiegoś zaległego marzenia? Kredyty gotówkowe są dla ludzi, a różne banki oferują naprawdę dobre produkty w tym zakresie. Mimo to nie warto ulegać pozorom, ale zwrócić uwagę na detalu, bo właśnie od nich zależy jakość konkretnej oferty. Doradca finansowy z Bydgoszczy pomoże nam wybrać najlepszy kredyt gotówkowy.

  Kredyt konsolidacyjny w Bydgoszczy – czy to dobre rozwiązanie?

  Tak, jeśli posiadamy kilka kredytów, a ich łączna suma zaczyna poważnie obciążać domowy budżet. Popularność kredytów konsolidacyjnych w Bydgoszczy potwierdza, że zbyt dużo rat do spłacenia doskwiera wielu osobom. Znalezienie dobrego kredytu konsolidacyjnego warto powierzyć profesjonaliście, który wynegocjuje dla nas jedną, mniejszą ratę. Takie rozwiązanie pozwoli nam odetchnąć, uniknąć finansowych tarapatów, a nierzadko wyjść z poważnych długów.

  Kredyt samochodowy w Bydgoszczy – na który się zdecydować?

  Kredyty samochodowe w Bydgoszczy to opcja tak samo poszukiwana jak oferty kredytów hipotecznych. Są bardzo wygodną formą finansowania zakupu auta, o ile wybierzemy ten właściwy. Kredyt samochodowy nie musi być kulą u nogi, a może być wręcz najtańszą i najlepszą opcją zakupu pojazdu, o ile zdamy się na doświadczenie profesjonalisty. Doradca kredytowy pomoże wynegocjować niską ratę oraz dłuższy okres spłaty.

  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.