Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Kredyty w Łodzi

W życiu każdego człowieka może przyjść taki moment, kiedy potrzebne będą większe pieniądze i trzeba wziąć kredyt. Być może będzie to kredyt hipoteczny, samochodowy albo gotówkowy. Rodzaj kredytu jest zależny od tego, na jaki cel pozyskuje się środki. Oferty kredytów jest na rynku mnóstwo, ale ich opłacalność może być różna. Decyzji o kredycie nie wolno podjąć na szybko. Przed złożeniem wniosku i podpisaniem umowy należy każdej propozycji przyjrzeć się dokładniej.  Możesz wszystko analizować na własną rękę, ale najlepiej zgłosić się do specjalistów, takich jak my, którzy o kredytach wiedzą wszystko.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Gdańska 130 (Stara Drukarnia), Łódź
  +48 798 775 588, lodz@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Kredyt w Łodzi - co trzeba wiedzieć na start?

  Do współpracy z nami zapraszamy każdego, kto potrzebuje kredytu i mieszka w Łodzi lub jej okolicy. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy w dziedzinie finansów mają ugruntowaną wiedzę i duże doświadczenie. Szczegółowo analizujemy potrzeby naszych Klientów, ich oczekiwania i możliwości. Na tej podstawie szukamy oferty na najkorzystniejszych w danej sytuacji warunkach. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Wtedy też w grę wchodzą kredyty dla firm. Bez względu na to, jakie wsparcie będzie potrzebne, jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie znaleźć satysfakcjonującą propozycję.

  Podjęcie decyzji o zaciągnięciu kredytu jest jedynie pierwszym krokiem. Aby otrzymać kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy albo firmowy trzeba spełnić wiele warunków. Samodzielne wojaże po bankach nie zawsze kończą się sukcesem, a nawet kiedy dojdzie do finalizacji, nie można mieć gwarancji, że jest to najbardziej opłacalna opcja. Dlatego też, kiedy potrzebne są kredyty osobom z Łodzi, zapraszamy do nas.

  Sprawdź w czym
  Możemy Ci pomóc

  Kredyty w Łodzi - od czego zaczynamy?

  Naszą współpracę rozpoczynamy od spotkania z Klientem. W tym czasie staramy się jasno sprecyzować jego potrzeby i sprawdzić jego zdolność kredytową. Na podstawie uzyskanych informacji analizujemy oferty na kredyty dla firm, kredyty samochodowe lub kredyty konsolidacyjne, w zależności od wymagań Klienta, a następnie wybieramy te, które są najkorzystniejsze.

  Doradca finansowy przedstawia wybrane warianty, omawia koszty, jakie wiążą się z kredytem i kompletuje dokumenty. Po tym, jak przyjdzie odpowiedź z banków, wspólnie z Klientem analizujemy umowę kredytową, pomagamy w spełnieniu formalności i finalizacji. Wystarczy nam zaufać, a staranie się o kredyt będzie bardzo proste.

  Kredyty dla osób indywidualnych w Łodzi

  Kiedy zgłaszają się do nas Klienci indywidualni, to pomożemy im w znalezieniu i uzyskaniu kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego, samochodowego, a także kredytu hipotecznego. Dzięki nam można spełnić marzenie o własnym domu, połączyć kilka rat w jedną lub pożyczyć pieniądze na dowolny cel. W przypadku kredytu mieszkaniowego zapewniamy ochronę zadatku. Zawsze najważniejszy jest dla nas Klient i jego zadowolenie.

  Kredyty dla firm w Łodzi

  Mamy również doświadczenie we wspieraniu przedsiębiorstw. Firmy z reguły napotykają znacznie więcej trudności podczas ubiegania się o kredyt, aniżeli osoby prywatne. Muszą spełnić więcej formalności i bardziej udowodnić swoją zdolność kredytową. Zdarza się, że bez wsparcia finansowego na nowe inwestycje lub projekty, rozwój firmy może stanąć w miejscu. Z nami kredyty firmowe można uzyskać znacznie prościej. Nie tylko znajdziemy oferty atrakcyjne dla przedsiębiorcy, ale przeprowadzimy go przez wszystkie formalności.

  Kredyty Łódź - zalety współpracy z nami

  Powierzając nam wszystkie sprawy związane z ubieganiem się o kredyt, Klient zyskuje gwarancję, że otrzyma go na najlepszych warunkach. Będzie pod opieką wykwalifikowanych specjalistów. Niejednokrotnie może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Poza pieniędzmi liczy się czas – z nami nie trzeba się niczym martwić, a czas można wykorzystać na inne sprawy niż zagłębianie się w kruczki prawne.

  Poczuj komfort na myśl o kredycie

  Współpraca z nami to również duża wygoda. Niczego nie trzeba szukać ani analizować. Wystarczy sprecyzować swoje wymagania, a resztę powierzyć specjaliście finansowemu. W kwestii kredytów zaufało nam wielu mieszkańców Łodzi. Ty możesz być następny. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj.

  Oferujemy również
  Pomoc przy
  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.