Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Kredyty w Warszawie

Szybką pożyczkę gotówkową można wziąć nawet w piętnaście minut, ale znalezienie najbardziej korzystnego i optymalnego kredytu, który w dodatku nie okaże się obciążeniem ponad nasze siły, wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, kompetencji i wysiłku.

Kredyty i pożyczki są bardzo popularną formą finansowania różnego typu inwestycji i pilnych wydatków. Wiele osób wpisuje w wyszukiwarki takie hasła, jak „kredyty Warszawa”, „kredyt hipoteczny Warszawa”, „kredyt konsolidacyjny Warszawa” czy „kredyt dla firm Warszawa”. Poszukiwanie doradztwa w tym zakresie, jest słusznym krokiem z wielu względów. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać najkorzystniejszy i bezpieczny kredyt oraz przeprowadzą przez bankowe procedury.

Klienci nie zawsze dysponują odpowiednią wiedzą, która pozwoli im swobodnie poruszać się w gąszczu bankowych produktów i kruczków prawnych. Dlatego pomoc doradcy kredytowego, który wyszuka najlepsze oferty na rynku, a następnie wynegocjuje atrakcyjne warunki spłaty, niską ratę i dopilnuje zebrania dokumentacji, jest ogromnym odciążeniem.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Grzybowska 43 (Office Center), 00-001 Warszawa
  +48 509 444 999, warszawa@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Kredyt konsolidacyjny – kiedy się na niego zdecydować?

  Kredyt konsolidacyjny jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli posiadamy kilka kredytów, a suma wszystkich rat zbytnio obciąża domowy budżet. Dzieje się tak dość często, o czym może świadczyć choćby popularność hasła „kredyt konsolidacyjny Warszawa” w wyszukiwarkach. Kredyt konsolidacyjny pozwoli w tej sytuacji odetchnąć, a niejednokrotnie uniknąć coraz poważniejszych problemów finansowych. Z tego powodu warto powierzyć jego wyszukanie doradcy, który wynegocjuje dla nas jedną, mniejszą ratę.

  Sprawdź w czym
  Możemy Ci pomóc

  Kredyty hipoteczne Warszawa – jak wybrać najlepszy?

  Banki oferują różne kredyty hipoteczne, problem polega jednak na tym, że nie każdy klient potrafi wybrać ten najbardziej optymalny. Ktoś, kto nie zna się na rynku finansowym, nie przewidzi, jakie marże oraz prowizje zawarte w ofertach różnych banków, są najbardziej opłacalne. Oczywiście nie każdy z nas musi posiadać taką wiedzę, podobnie, jak nie wszyscy potrafią operować pacjentów, czy naprawić samochód. Fachowa wiedza zarezerwowana jest dla specjalistów w swojej dziedzinie. Wiedza merytoryczna oraz doświadczenie pozwalają doradcy kredytowemu na wyszukiwanie najlepszych rozwiązań finansowych.

  Co warto wiedzieć  przed wzięciem kredytu?

  Dobry kredyt hipoteczny to przede wszystkim taki, który nie obciąży zbytnio naszego portfela. Raty powinny być skrojone na miarę naszych możliwości, a umowa nie powinna zawierać ukrytych opłat i być niezrozumiała. Ważny jest oczywiście ogólny koszt kredytu, ale także jego przyznawalność oraz szybkość wydania decyzji kredytowej. Nasi doradcy hipoteczni są na tyle skuteczni w działaniu, że pomogą Państwu uzyskać kredyt mieszkaniowy w Warszawie, o optymalnie niskiej racie, przeanalizują również koszty prowizji oraz dodatkowych ubezpieczeń.

  Warto wiedzieć, że do kosztów niektórych kredytów bywa doliczana opłata za wycenę nieruchomości i inne czynności stojące po stronie banku. Doradca wyłapie te szczegóły oraz porówna różne oferty kredytowe. Zwróci także szczególną uwagę na RRSO (Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania), która wskazuje kredyt faktycznie najlepszy pod kątem kosztów.

  Kredyt samochodowy – na który się zdecydować?

  Kredyty samochodowe są bardzo poszukiwaną i wygodną formą finansowania zakupu auta. Trzeba tylko wiedzieć, jak wybrać produkt bankowy odpowiedni dla nas. Kredyt samochodowy może stanowić najtańszą i najlepszą opcją zakupu pojazdu, warto jednak zdać się na doświadczenie profesjonalisty w tym zakresie. Doradca kredytowy wynegocjuje dla nas warunki, które sprawią, że kredyt samochodowy nie będzie kulą u nogi.

  Doradztwo kredytowe – czy warto?

  Wiele osób decyduje się na osobisty kontakt z różnymi bankami i bezpośrednie rozmowy. O ile czujemy się na siłach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby szukać optymalnego kredytu na własną rękę. Uzyskanie kredytu bywa jednak stresującym i długotrwałym procesem, który można usprawnić dzięki współpracy z doradcą finansowym. Pamiętajmy, że kredyt to zobowiązanie, które bierzemy na lata, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty.

  • Doradca finansowy nie jest przedstawicielem banku i działa w interesie klienta;
  • W wielu przypadkach doradca pomaga klientowi uzyskać ofertę korzystniejszą niż bezpośrednio w banku;
  • Doradca dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które pomagają mu przeanalizować wiele ofert pod kątem optymalności dla klienta;
  • Doradca uchroni klienta przed popełnieniem błędu i wybraniem oferty, która długofalowo nie będzie dla niego korzystna;
  • Doradca przeprowadza klienta przez procedury i formalności, co skraca czas oczekiwania na wypłatę środków.

  Kredyt gotówkowy – łatwy tylko z pozoru

  Banki niemal prześcigają się w ofertach dotyczących kredytów gotówkowych. To wygodne rozwiązanie, kiedy mamy nagłe wydatki lub przeciwnie – takie, które zbyt długo odkładamy na później. Nie trzeba bać się kredytów gotówkowych, ale trzeba wybierać je mądrze. Z pomocą doradcy kredytowego Intuum wybiorą Państwo optymalny kredyt gotówkowy w Warszawie pod kątem swoich potrzeb i możliwości.

  Oferujemy również
  Pomoc przy
  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.