Najważniejsi są ludzie

Działalność Intuum od zawsze opierała się na przekonaniu, że ludziom należy pomagać. Pomagamy naszym klientom spełnić marzenia o swoim domu, o rozwinięciu szerszej działalności. Dzięki Waszemu zaufaniu także i możemy pomagać innym. Wierzymy, że nasza działalność może uczynić świat lepszym! Na tej stronie znajdziecie mały wycinek z naszej działalności charytatywnej.

Dla przedszkola Tęczowa Jedyneczka w Gdańsku kupiliśmy zabawki. Każdy z nas uwielbiał w dzieciństwie bawić się klockami, więc postaraliśmy się aby dla dzieci trafiły najlepsze klocki na świecie: LEGO!

Dzięki pomysłowi GKS Wybrzeże i akcji #ZaszczepmyDzieciomSport my także mogliśmy kupić karnety dla dzieciaków! Na stronie miejskiej Gdańska przeczytacie więcej o całej akcji, a na tej stronie możecie sami wziąć w niej udział. Polecamy!

Tym razem odwiedziliśy Dom Małego Dziecka mieszczący się na ulicy Stolarskiej 2 w Bydgoszczy. Podczas wizyty mogliśmy poznać i obdarować małych mieszkańców upominkami, które wywołały uśmiech na ich twarzy!

W Gdańsku, w Domu im. J. Korczaka są dzieci, które potrzebują pomocy. Wspólnymi siłami w Intuum dostarczyliśmny zabawki i artykuły higieniczno-pielęgnacyjne. Was też zachęcamy do pomocy! Wejdźcie na ich stronę i sprawdźcie co możecie zrobić.

W Dniu Dziecka także pomagamy! Dla najmłodszych z Domu Dziecka mieliśmy zabawki a dla starszych dzieci kosmetyki!

Tym razem kupiliśmy prezenty dla Przedszkola Niepublicznego im. Panienki z Okienka w Gdańsku!

Dzieciaki z Fundacji Obudź Nadzieję były na obozie w Przywidzu. Nasza firma zaprosiła podopiecznych fundacji do aquaparku w Kościerzynie a potem byliśmy na pizzy w Browarze Kościerzyna. Było bardzo fajnie!

Dane kontakowe

e-mail : biuro@intuum.pl
tel.: (+48) 798 895 895
torun@intuum.pl
bydgoszcz@intuum.pl

Dane spółki

INTUUM sp. z o.o.
Al.Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk
KRS: 0000734360
NIP: 5842773159

Sąd rejestrowy:  Sąd Rejonowy Gdańsk -Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Kapitał zakładowy : 30 000 zł