Najważniejsi są ludzie

...dzięki Wam pomagamy innym!

Działalność Intuum od zawsze opierała się na przekonaniu, że ludziom należy pomagać. Pomagamy naszym klientom spełnić marzenia o swoim domu, o rozwinięciu szerszej działalności. Dzięki Waszemu zaufaniu także i możemy pomagać innym. Wierzymy, że nasza działalność może uczynić świat lepszym! Na tej stronie znajdziecie mały wycinek z naszej działalności charytatywnej.

Na zdjęciu Alan Szczotka z Wybrzeża Gdańsk. Wsparcie Alana wpisuje się w politykę firmy, która wspiera młodych sportowców. Alan jest uzdolnionym i bardzo skromnym żużlowcem dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie w rozwoju jego kariery.

Pluszaki, gry, książki, lalki, buty, ubrania oraz karty podarunkowe na zakup zimowych kurtek przekazaliśmy podopiecznym z fundacji Obudź Nadzieję.

Antek Kawczyński i Maksymilian Pawełczak brali udział w zawodach w Czechach. Intuum dumnie wspiera młodych sportowców! Trzymamy kciuki za dobre wyniki!

Dla przedszkola Tęczowa Jedyneczka w Gdańsku kupiliśmy zabawki. Każdy z nas uwielbiał w dzieciństwie bawić się klockami, więc postaraliśmy się aby dla dzieci trafiły najlepsze klocki na świecie: LEGO!

Dzięki pomysłowi GKS Wybrzeże i akcji #ZaszczepmyDzieciomSport my także mogliśmy kupić karnety dla dzieciaków! Na stronie miejskiej Gdańska przeczytacie więcej o całej akcji, a na tej stronie możecie sami wziąć w niej udział. Polecamy!

Tym razem odwiedziliśy Dom Małego Dziecka mieszczący się na ulicy Stolarskiej 2 w Bydgoszczy. Podczas wizyty mogliśmy poznać i obdarować małych mieszkańców upominkami, które wywołały uśmiech na ich twarzy!

W Dniu Dziecka także pomagamy! Dla najmłodszych z Domu Dziecka mieliśmy zabawki a dla starszych dzieci kosmetyki!

Tym razem kupiliśmy prezenty dla Przedszkola Niepublicznego im. Panienki z Okienka w Gdańsku!

Dzieciaki z Fundacji Obudź Nadzieję były na obozie w Przywidzu. Nasza firma zaprosiła podopiecznych fundacji do aquaparku w Kościerzynie a potem byliśmy na pizzy w Browarze Kościerzyna. Było bardzo fajnie!

W grudniu, przed świętami przygotowaliśmy paczki świąteczne dla dzieci z Domu Jodłowego na Stogach!

Nasi młodsi przyjaciele z Fundacji Obudź Nadzieję poszli razem z nami do kina! Oczywiście później zorganizowaliśmy mały dyskusyjny klub filmowy przy porządnym posiłku 😉 Fajnie jest pomagać!

Nasza współpraca z Plech Sport Agency wspięła się na nowym poziom! W sezonie 2020 będziemy wspierać adeptów sportu żużlowego trenujących w Gdańsku i Bydgoszczy, a także żużlowca Kacpra Gomólskiego! Pamiętajcie, że dla INTUUM najważniejsi są ludzie!