Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Ochrona zadatku w Łodzi

Własne mieszkanie jest marzeniem wielu osób. Jednak raczej niewiele z nich może sobie pozwolić na zakup nieruchomości za gotówkę, a wtedy w grę wchodzi kredyt hipoteczny. Zanim dojdzie do jego finalizacji, może upłynąć sporo czasu. Jak zatem kupujący może mieć pewność, że dom lub mieszkanie, jakim jest zainteresowany, będzie dla niego dostępny? Pomóc w tym może zadatek.

Na czym polega ochrona zadatku w Łodzi?

Zadatek jest kwotą, którą kupujący daje sprzedającemu jako depozyt. Staje się formą zabezpieczenia zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Pierwszy z nich zyskuje pewność, że nieruchomość jest dla niego zarezerwowana, drugi, że klient się nie rozmyśli. Kiedy bank przekazuje środki pieniężne na zakup nieruchomości, wartość zadatku odlicza się od ceny nieruchomości.

W teorii wydaje się to jasne i czytelne, ale praktyka pokazuje, że czasem zadatek przepada. Wbrew pozorom nieprzewidzianych sytuacji może być sporo, ale najczęściej utrata zadatku jest w sytuacji, kiedy po wielu staraniach przyszły nabywca nie dostaje kredytu. Właśnie dlatego warta uwagi jest ochrona zadatku w Łodzi.

Sprawdź w czym
Możemy Ci pomóc

Pomożemy ochronić Twój zadatek!

Większość inwestorów obawia się zadatku. Mimo że ma on zabezpieczać transakcję, pojawiają się wątpliwości co do tego, czy pieniądze nie przepadną. Ochrona zadatku dla mieszkańców Łodzi, jaką proponuje Intuum, ma temu zapobiegać. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie ubiegania się o kredyt hipoteczny, począwszy od analizy potrzeb, przez szukanie optymalnych ofert, po podpisanie umowy.

Zdecydowana większość Klientów pomyślnie przechodzi przez cały proces i otrzymuje kredyt hipoteczny. Natomiast gdyby mimo wszystko doszło do nieprzewidzianego zdarzenia, pomagamy w kwestii ochrony zadatku.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Gdańska 130 (Stara Drukarnia), Łódź
  +48 798 775 588, lodz@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Ochrona zadatku Łódź - korzyści współpracy

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zrobimy wszystko, aby zabezpieczyć Twój zadatek. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, wiemy, na co zwracać uwagę, byś uniknął nieprzyjemności i nie stracił pieniędzy. Jesteśmy grupą doświadczonych doradców finansowych, a interesy naszych Klientów zawsze są na pierwszym miejscu.

  Oferujemy również
  Pomoc przy
  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.