Ochrona zadatku w Warszawie

Zadatek wpłacamy sprzedającemu, aby zarezerwować konkretną nieruchomość. To rodzaj zabezpieczenia dla obu stron. Jeśli się wycofamy, zadatek przepada, nic więc dziwnego, że ta forma wpłaty budzi obawy u osób starających się o kredyt hipoteczny. Istnieje ryzyko, że bank odmówi kredytu, a wpłacone pieniądze przepadną. Nie musi tak być.

Gwarancja zwrotu zadatku w Warszawie – na czym polega?

Zadatek jest prawnie uregulowanym świadczeniem, najczęściej w postaci pieniężnej, które wręcza się drugiej stronie podczas zawierania umowy – najczęściej przedwstępnej. Jeśli nie zostanie ona sfinalizowana z winy jednej ze stron, druga może zachować otrzymane pieniądze.

Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że chcemy kupić konkretne mieszkanie, sprawdziliśmy już zdolność kredytową i bank zapewnił, że uzyskanie kredytu jest formalnością. Decydujemy się więc na podpisanie umowy ze sprzedającym i wpłacenie mu konkretnej sumy pieniędzy. Niestety otrzymujemy odmowną decyzję z banku, a czasu na uzyskanie innego źródła finansowania jest coraz mniej.

To właśnie tej opcji najbardziej boją się klienci. Niewielu z nich ma świadomość, że nie muszą tracić pieniędzy, jeśli skorzystają z oferowanej w Intuum ochrony zadatku w Warszawie.

Sprawdź w czym
Możemy Ci pomóc

Ochrona zadatku w Warszawie – dlaczego warto z niej skorzystać?

Gwarancja ochrony zadatku w Warszawie to usługa oferowana przez Intuum. Skorzystanie z niej daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i pozwala zniwelować stres, który towarzyszy staraniom o kredyt. Ubieganie się o kredyt hipoteczny to zwykle długotrwały i zawiły proces, a ostateczna decyzja banku bywa niewiadomą.

Współpracując z naszym doradcą finansowym, nie muszą się Państwo martwić o to, że bank zmieni zdanie i odmówi przydzielenia kredytu, a wpłacony zadatek przepadnie.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Grzybowska 43 (Office Center), 00-001 Warszawa
  +48 509 444 999, warszawa@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Ochrona zadatku Warszawa - gwarancja jakości usług

  Gwarancję zwrotu zadatku w Warszawie mogą Państwo uzyskać, decydując się na współpracę z Intuum. Korzystając z usług naszych doradców kredytowych, mają Państwo pewność, że Państwa pieniądze są bezpieczne, nawet jeśli zajdzie konieczność wycofania się z transakcji.

  Oferujemy również
  Pomoc przy
  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.