Zaufaj doświadczonym ekspertom

Tak jak wszystko w życiu, tak i pożyczanie pieniędzy można zrobić albo dobrze, albo źle. A jest to ważna umiejętność, zwłaszcza gdy potrzebna jest duża suma, np. na inwestycję czy zakup mieszkania. Dzięki ekspertom Intuum hipotekę, pożyczkę lub kredyt uzyskają Państwo na najlepszych dostępnych na rynku warunkach.


INTUUM to ludzie, którzy działają samodzielnie, niestandardowo i przede wszystkim – bardzo skutecznie

Dbamy nie o banki, lecz o naszych klientów: to Państwa potrzeby zawsze są i zawsze będą dla nas najważniejsze. Zapraszamy, na pewno znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie dowolnego celu, a jednocześnie, na spokojnie i przy dobrej kawie przeprowadzimy przez wszystkie procedury z nim związane.


Choć obracamy się w strefie finansów, to nie cyfry są u nas najważniejsze

Intuum to przede wszystkim ludzie. W naszym świecie najcenniejszym kapitałem są wiedza i doświadczenie – to one przekładają się na wymierne, finansowe wyniki. Wyniki w postaci niższej raty kredytu czy korzystniejszych warunków spłaty pożyczki. To właśnie jest naszą ofertą; nie pośrednictwo, lecz poszukiwanie dla Państwa optymalnych, bezpiecznych i najlepszych rozwiązań finansowych.


Wiedza na dobry %

Dobrze też umieć pieniądze dobrze pożyczyć – zwłaszcza wtedy, gdy potrzebna jest duża suma np. na inwestycje czy zakup mieszkania. O ile w zarabianiu Państwu nie pomożemy, o tyle dzięki nam, hipotekę, pożyczkę lub kredyt uzyskają Państwo na najlepszych, dostępnych na rynku warunkach.

Gdańsk



Kierownik ds. administracji

Monika Boduch-Łoś

tel.: (+48) 732 822 802
e-mail : mboduch@intuum.pl


Ekspert

Paulina Makowska

tel.: (+48) 517 667 465
e-mail : pmakowska@intuum.pl


Ekspert

Angelika Matusiak

tel.: (+48) 792 102 162
e-mail : amatusiak@intuum.pl



Ekspert

Hanna Ziółkowska-Zięba

tel.: (+48) 530 632 707
e-mail : hziolkowska-zieba@intuum.pl


Opiekun Klienta

Dominika Sobczak

tel.: (+48) 517 250 127
e-mail : dsobczak@intuum.pl


Ekspert

Joanna Balk

tel.: (+48) 505 290 833
e-mail : jbalk@intuum.pl



Asystentka biura

Izabela Piechocka

tel.: (+48) 518 628 225
e-mail : ipiechocka@intuum.pl


Asystentka biura

Patrycja Nadolska

tel.: (+48) 798 895 895
e-mail : pnadolska@intuum.pl


Asystent biura

Maciej Pogorzelski

tel.: (+48) 510 830 053
e-mail : mpogorzelski@intuum.pl



Bydgoszcz



Asystentka biura

Beata Grotnik

tel.: (+48) 798 895 895
e-mail : bgrotnik@intuum.pl


Asystentka biura

Martyna Schreiber

tel.: (+48) 798 896 896
e-mail : mschreiber@intuum.pl


Zarząd



Łukasz Pierkoś

tel.: (+48) 792 102 142
e-mail : lpierkos@intuum.pl


Leszek Woźniak

tel.: (+48) 503 933 795
e-mail : lwozniak@intuum.pl


Piotr Masiarz

tel.: (+48) 792 102 132
e-mail : pmasiarz@intuum.pl


Dane kontakowe

e-mail : biuro@intuum.pl
tel.: (+48) 798 895 895
torun@intuum.pl
bydgoszcz@intuum.pl

Dane spółki

INTUUM sp. z o.o.
Al.Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk
KRS: 0000734360
NIP: 5842773159

Sąd rejestrowy:  Sąd Rejonowy Gdańsk -Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Kapitał zakładowy : 30 000 zł