Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Doradca kredytowy i finansowy w Gdańsku

Nawet 60% młodych osób w wieku 18-24 lat przyznaje się do tego, że finanse osobiste powodują u nich większy stres niż inne wyzwania w życiu prywatnym lub zawodowym. Jednak taki stres i napięcie dotyczące problemów finansowych dopada również osoby bardziej doświadczone życiowo. To zrozumiałe, że martwisz się o swoje finanse i zobowiązania. Na szczęście zmniejszenie obciążenia finansowego jest możliwe dzięki przestrzeganiu kilku ważnych zasad. Doradca lub pośrednik kredytowy w Gdańsku pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, niezależnie od tego, na jakim finansowym rozdrożu stoisz.

Nie bój się rozmawiać - doradca finansowy Gdańsk

Nic dziwnego, że gdy pojawiają się problemy, zwykle staramy się je rozwiązać samodzielnie. Taka już nasza natura. Zwłaszcza gdy rozmowa zaczyna kręcić się wokół pieniędzy. Wiele osób czuje się nieswojo, gdy musi ujawnić kwotę, którą zarobiło lub wydało – po prostu wstydzimy się przyznać do popełnienia błędów finansowych. Jak mówi przysłowie – Polak mądry po szkodzie. Jednak by tego uniknąć, warto zasięgnąć wcześniej porady z doświadczoną i wykwalifikowaną osobą – doradztwo kredytowe to najlepsze, na co możesz wpaść, przed zaciągnięciem zobowiązania.

Gdańsk jest pięknym miastem, które daje tak wiele możliwości młodym i dojrzałym osobom, nic więc dziwnego, że chcąc się rozwijać, zaciągają pożyczki i kredyty – jednak jeśli chcesz to zrobić bez późniejszych strat, pośrednik kredytowy lub doradca finansowy pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Kredyty z nami są łatwiejsze - Doradztwo kredytowe Gdańsk

Specjaliści ds. kredytów w Intuum określą Twoje potrzeby i cele oraz pomogą Ci uzyskać najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe. Dlaczego warto umówić się na konsultację z doradcą? Wybierz swoje miasto, np. Gdańsk, zadzwoń do konkretnego oddziału Intuum, a doradca kredytowy przeanalizuje Twoją sytuację finansową. Podpowie, czy usługi, z których korzystasz, odpowiadają dzisiejszym potrzebom. Omówi z Tobą plany na przyszłość i oceni, jak możesz je zrealizować. Zaproponuje rozwiązania, doradzi, jakie kroki podjąć dziś, aby poczuć się bezpiecznie w przyszłości.

Skorzystaj z nowoczesnych narzędzi, jakie może Ci zaoferować pośrednik kredytowy

W witrynach internetowych i bankowych można znaleźć różnorodne narzędzia, które pomogą Ci kontrolować swoje finanse osobiste, osiągać krótkoterminowe i długoterminowe cele oszczędnościowe oraz inwestować w przyszłość. Każdy mały krok może pomóc zmniejszyć niepokój finansowy. Pośrednik kredytowy pomoże Ci wyszukać te narzędzia i nauczyć prawidłowej obsługi. Dzięki temu łatwiej będzie Ci kontrolować swoje kredyty i raty z nimi związane. Dopytaj pośrednika kredytowego o różne możliwości związane np. ze zmniejszeniem raty, wydłużeniem spłaty kredytu czy innych możliwych rozwiązań.

Dobrze przemyśl wydatki

Wielu zgodzi się, że w naszym budżecie możemy znaleźć takie zakupy, które nie były zaplanowane i potrzebne. Spontaniczne zakupy wywołują uczucie satysfakcji, ale gdy patrzysz na swoje konto, to uczucie szybko znika. Aby tego uniknąć, warto, udając się do sklepu zrobić listę zakupów i starać się jej przestrzegać. W ten sposób kupimy to, czego naprawdę potrzebujemy, a oczy nie będą tak łatwo zapuszczać się w głębie półek sklepowych i inne towary lub oferty magazynowe. Nawiasem mówiąc, warto też dokładnie przejrzeć powtarzające się wydatki. Może mamy abonament, z którego nie korzystamy? A może pora ponownie rozważyć wybór tańszego transportu? Sposobów na obniżenie kosztów jest naprawdę wiele, wystarczy włożyć trochę wysiłku i znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązania.

Sprawdź naszą ofertę w Gdańsku

Zobacz jak działają
Eksperci z Intuum

Spotkanie

Oceniamy potrzeby i zdolność kredytową. Przedstawiamy wstępne informacje na temat kredytu lub innych form uzyskania finansowania.

Analiza

Weryfikujemy dostępne na rynku oferty. Wybieramy te z nich, które są odpowiednie dla oczekiwań, potrzeb i sytuacji finansowej klienta.

Prezentacja oferty

Prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty. Przedstawiamy wszelkie koszty okołokredytowe. Kompletujemy dokumenty.

Decyzja

Zbieramy i przedstawiamy odpowiedzi z różnych instytucji finansowych. Omawiamy osobiście z Państwem decyzje kredytowe banków.

Umowa kredytowa

Dokładnie analizujemy umowę kredytową. Odpowiadamy na pytania, zwracamy uwagę na szczegóły i wymogi uruchomienia kredytu.

Finalizacja

Pomagamy w wypełnieniu formalnych warunków uruchomienia kredytu i… wraz z Państwem cieszymy się z tego, że udało się zdobyć potrzebne środki.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  Al. Grunwaldzka 163 , 80-266 Gdańsk
  +48 798 895 895, gdansk@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Doradca kredytowy Gdańsk — uzyskaj porady dotyczące finansów

  Doradcy kredytowi z oddziału Gdańsk określą Twoje potrzeby, cele i przedstawią Ci najkorzystniejsze kredyty. Zyskasz na tym – oszczędzisz czas i pieniądze. Jeśli jesteś bardzo zajęty i nie masz czasu na to, by chodzić po bankach i szukać informacji o najkorzystniejszych kredytach, spotykać się z różnymi doradcami, skontaktuj się ze szczegółową i fachową pomocą – doradztwo kredytowe Intuum, oddział Gdańsk.

  Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje i będziesz mógł sprawne poruszać się w produktach finansowych, jakie zaproponują Ci banki. Przygotujemy dla Ciebie ciekawe propozycje kredytowe. Po ich wspólnym przemyśleniu i konsultacjach z nami będziesz mógł zawrzeć sprawiedliwą i dobrze dobraną umowę kredytową pod Twoje możliwości i wymagania finansowe.

  Doradztwo kredytowe i finansowe Gdańsk

  Konsultacje z nami są bardzo wygodne, możesz dowiedzieć się naprawdę wielu nowych rzeczy związanych z zaciągnięciem kredytu i jego spłatą. Zaprezentujemy kilka możliwości i przedstawimy różne korzyści finansowe z proponowanych rozwiązań.

  Z myślą o naszych klientach

  W czasach, gdy komunikacja jest utrudniona, proponujemy również zdalną komunikację. Oszczędza to czas i pieniądze. Rozumiemy, że dla niektórych osób, na przykład matek wychowujących dzieci czy osób starszych, problemem może być samo wyjście z domu. Dlatego by dostosować się do naszych klientów, proponujemy konsultacje telefoniczne. Podejmij razem z nami najkorzystniejszą decyzję na temat kredytu. Podejmuj decyzje bez wychodzenia z domu razem z nami – doradca finansowy Gdańsk – jesteśmy tu dla Ciebie.

  Zobacz co mówią o nas klienci w Gdańsku!

  Doradztwo kredytowe Gdańsk — Na co możesz liczyć?

  • Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące każdego kredytu!
  • Doradzimy, na co zwrócić uwagę przy zakupie własnego domu
  • Zasugerujemy korzystne rozwiązania, które pomogą Ci zadomowić się we własnym mieszkaniu
  • Zaproponujemy przeróżne możliwości, które pomogą spłacić pożyczkę w przypadku zmiany sytuacji finansowej

  Otwarta i szczera rozmowa może być skutecznym sposobem na rozładowanie stresu finansowego (i nie tylko). Warto porozmawiać z pośrednikiem kredytowym o obawach finansowych. Druga osoba może pomóc ocenić rzeczywistą sytuację znacznie bardziej racjonalnie i mniej emocjonalnie. Łatwiej jest też znaleźć odpowiednie rozwiązanie przy chłodnym podejściu.

  Warto planować budżet i analizować swoje finanse

  Ustalenie i przestrzeganie miesięcznego budżetu zapewnia stabilność finansową i pomaga uzyskać poczucie kontroli. Budżet jest również ważny, aby stworzyć rezerwę finansową na nieprzewidziane wydatki, które znacznie ograniczają dochody. Wskazówki, jak zaplanować budżet osobisty i co w nim uwzględnić, znajdziesz, korzystając z usług doradców finansowych. Możesz zarządzać swoim budżetem, śledzić go i analizować. Dostępnych jest wiele szablonów online, które pomogą Ci podzielić wydatki na określone kategorie. Jednym z najłatwiejszych sposobów śledzenia dochodów i wydatków oraz oszczędności jest arkusz kalkulacyjny programu Excel. Po przykład miesięcznej tabeli budżetowej i pytania na temat finansów osobistych możesz zwrócić się do nas. Skontaktuj się z naszym oddziałem – Gdańsk doradztwo finansowe.

  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.