Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

O nas

Zaufaj doświadczonym ekspertom

INTUUM to ludzie, którzy działają samodzielnie, niestandardowo i przede wszystkim – bardzo skutecznie

Dbamy nie o banki, lecz o naszych klientów: to Państwa potrzeby zawsze są i zawsze będą dla nas najważniejsze. Zapraszamy, na pewno znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie dowolnego celu, a jednocześnie, na spokojnie i przy dobrej kawie przeprowadzimy przez wszystkie procedury z nim związane.

Choć obracamy się w strefie finansów, to nie cyfry są u nas najważniejsze!

W naszym świecie najcenniejszym kapitałem są wiedza i doświadczenie – to one przekładają się na wymierne, finansowe wyniki. Wyniki w postaci niższej raty kredytu czy korzystniejszych warunków spłaty pożyczki. To właśnie jest naszą ofertą; nie pośrednictwo, lecz poszukiwanie dla Państwa optymalnych, bezpiecznych i najlepszych rozwiązań finansowych.

Wiedza na dobry %

Tak jak wszystko w życiu, tak i pożyczanie pieniędzy można zrobić albo dobrze, albo źle. A jest to ważna umiejętność, zwłaszcza gdy potrzebna jest duża suma, np. na inwestycję czy zakup mieszkania.

Dzięki ekspertom Intuum hipotekę, pożyczkę lub kredyt uzyskają Państwo na najlepszych dostępnych na rynku warunkach.

Dobrze też umieć pieniądze dobrze pożyczyć – zwłaszcza wtedy, gdy potrzebna jest duża suma np. na inwestycje czy zakup mieszkania. O ile w zarabianiu Państwu nie pomożemy, o tyle dzięki nam, hipotekę, pożyczkę lub kredyt uzyskają Państwo na najlepszych, dostępnych na rynku warunkach.

Gdańsk

Paulina Makowska

Kierownik oddziału

+48 517 667 465
pmakowska@intuum.pl

Monika Boduch-Łoś

Kierownik ds. administracji

+48 732 822 802
mboduch@intuum.pl

Angelika Matusiak

Ekspert

+48 792 102 162
amatusiak@intuum.pl

Katarzyna Rosik

Ekspert

+48 530 632 707
krosik@intuum.pl

Izabela Piechocka

Asystentka biura

+48 518 628 225
ipiechocka@intuum.pl

Dominika Sobczak

Asystentka biura

+48 517 250 127
dsobczak@intuum.pl

Dagmara Dudek

Asystentka biura

+48 798 833 133
ddudek@intuum.pl

Patrycja Nadolska

Asystentka biura

+48 798 895 895
pnadolska@intuum.pl

Maciej Pogorzelski

Asystent biura

+48 510 830 053
mpogorzelski@intuum.pl

Bydgoszcz

Joanna Nowak

Kierownik oddziału

+48 732 801 827
jnowak@intuum.pl

Paulina Miniszewska

Asystentka biura

+48 798 896 896
pminiszewska@intuum.pl

Martyna Schreiber

Asystentka biura

+48 798 896 896
mschreiber@intuum.pl

Łódź

Łukasz Montygierd-Łojbo

Kierownik oddziału

+48 798 775 599
lmontygierd-lojbo

Kamila Henig

Dyrektor ds. rozwoju sieci

+48 798 833 533
khenig@intuum.pl

Małgorzata Kubus

Ekspert

+48 798 775 588
mkubus@intuum.pl

Zarząd spółki

Łukasz Pierkoś

Prezes zarządu

+48 792 102 142
lpierkos@intuum.pl

Leszek Woźniak

Wiceprezes zarządu

+48 503 933 795
lwozniak@intuum.pl

Piotr Masiarz

Wiceprezes zarządu

+48 792 102 132
pmasiarz@intuum.pl

Chcesz z nami pracować?

INTUUM to prężnie rozwijająca się firma. Planujemy regularnie rozszerzać swój rynek o kolejne miasta i regiony w kraju. Naszym pracownikom zapewniamy wsparcie i  niezbędne szkolenia. Atmosfera w pracy jest pełna życzliwości i uprzejmości. Najważniejsze? Doceniamy pracownika finansowo!