Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

O nas

Zaufaj doświadczonym ekspertom

INTUUM to ludzie, którzy działają samodzielnie, niestandardowo i przede wszystkim – bardzo skutecznie

Dbamy nie o banki, lecz o naszych klientów: to Państwa potrzeby zawsze są i zawsze będą dla nas najważniejsze. Zapraszamy, na pewno znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie dowolnego celu, a jednocześnie, na spokojnie i przy dobrej kawie przeprowadzimy przez wszystkie procedury z nim związane.

Choć obracamy się w strefie finansów, to nie cyfry są u nas najważniejsze!

W naszym świecie najcenniejszym kapitałem są wiedza i doświadczenie – to one przekładają się na wymierne, finansowe wyniki. Wyniki w postaci niższej raty kredytu czy korzystniejszych warunków spłaty pożyczki. To właśnie jest naszą ofertą; nie pośrednictwo, lecz poszukiwanie dla Państwa optymalnych, bezpiecznych i najlepszych rozwiązań finansowych.

Wiedza na dobry %

Tak jak wszystko w życiu, tak i pożyczanie pieniędzy można zrobić albo dobrze, albo źle. A jest to ważna umiejętność, zwłaszcza gdy potrzebna jest duża suma, np. na inwestycję czy zakup mieszkania.

Dzięki ekspertom Intuum hipotekę, pożyczkę lub kredyt uzyskają Państwo na najlepszych dostępnych na rynku warunkach.

Dobrze też umieć pieniądze dobrze pożyczyć – zwłaszcza wtedy, gdy potrzebna jest duża suma np. na inwestycje czy zakup mieszkania. O ile w zarabianiu Państwu nie pomożemy, o tyle dzięki nam, hipotekę, pożyczkę lub kredyt uzyskają Państwo na najlepszych, dostępnych na rynku warunkach.

Gdańsk

Paulina Makowska

Dyrektor regionu / Członek Zarządu

+48 517 667 465
pmakowska@intuum.pl

Monika Boduch-Łoś

Kierownik ds. administracji

+48 732 822 802
mboduch@intuum.pl

Angelika Matusiak

Ekspert

+48 792 102 162
amatusiak@intuum.pl

Dominika Sobczak

Opiekun klienta

+48 517 250 127
dsobczak@intuum.pl

Dagmara Rzepczyńska

Asystentka biura

+48 798 833 133
drzepczynska@intuum.pl

Patrycja Nadolska

Asystentka biura

+48 518 628 225
pnadolska@intuum.pl

Marta Adamczyk

Ekspert kredytowy

+48 505 290 833
madamczyk@intuum.pl

Marta Zarzycka

Kierownik ds. sprzedaży

+48 509 373 157
mzarzycka@intuum.pl

Dorota Klimek

Ekspert kredytowy

+48 573 488 280
dklimek@intuum.pl

Jagoda Babiarz

Kierownik biura

+48 798 895 895
jbabiarz@intuum.pl

Bydgoszcz

Joanna Nowak

Dyrektor regionu

+48 732 801 827
jnowak@intuum.pl

Paulina Miniszewska

Asystentka biura

+48 510 830 053
pminiszewska@intuum.pl

Julita Borowczak

Asystentka biura

+48 798 896 896
jborowczak@intuum.pl

Łódź

Małgorzata Kubus

Dyrektor regionu

+48 798 775 588
mkubus@intuum.pl

Michalina Szwarocka

Opiekun klienta

+48 798 775 599
mszwarocka@intuum.pl

Klaudia Juraczyk

Asystentka biura

+48 798 899 299
kjuraczyk@intuum.pl

Karolina Stępień

Asystentka biura

+48 798 899 499
kstepien@intuum.pl

Zarząd spółki

Paulina Makowska

Dyrektor regionu / Członek Zarządu

+48 517 667 465
pmakowska@intuum.pl

Łukasz Pierkoś

Prezes zarządu

Leszek Woźniak

Wiceprezes zarządu

Piotr Masiarz

Wiceprezes zarządu

Chcesz z nami pracować?

INTUUM to prężnie rozwijająca się firma. Planujemy regularnie rozszerzać swój rynek o kolejne miasta i regiony w kraju. Naszym pracownikom zapewniamy wsparcie i  niezbędne szkolenia. Atmosfera w pracy jest pełna życzliwości i uprzejmości. Najważniejsze? Doceniamy pracownika finansowo!