Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Ochrona zadatku w Gdańsku

Zakup nieruchomości to proces złożony i wieloetapowy. Deweloperzy, jeszcze przed przyznaniem potencjalnemu klientowi decyzji kredytowej przez bank, oczekują wpłaty stanowiącej zabezpieczanie transakcji. Wbrew pozorom to rozwiązanie korzystne dla obu stron. Dzięki temu Ty zyskujesz pewność, że wybrany dom lub mieszkanie zostaną dla Ciebie zarezerwowane do chwili przyznania kredytu, a sprzedający, że odzyska środki zainwestowane w budowę nieruchomości. Chcesz mieć pewność, że w przypadku odmowy przyznania kredytu nie stracisz wpłaconych pieniędzy? Skorzystaj z usługi ochrony zadatku w Gdańsku!

Czym jest zadatek i jak działa?

Jest to depozyt, który przekazujesz sprzedawcy, jako część wpłaty za nieruchomość. Sprzedawca ma wtedy pewność, że jesteś poważnym kandydatem na kupca. Pokazuje, że masz zarówno środki, jak i chęć sfinalizowania transakcji.

Zadatek daje również pewność, że kupujący nie wycofa się z umowy bez ważnej przyczyny. Gdy transakcja dojdzie do skutku, zadatek zostaje doliczony do raty kredytu. Co się stanie, gdy potencjalny kredytobiorca nie otrzyma jednak pozytywnej decyzji z banku? Wpłacone pieniądze przepadną. Warto się zabezpieczyć na wypadek takiej sytuacji!

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  Al. Grunwaldzka 163 , 80-266 Gdańsk
  +48 798 895 895, gdansk@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Sprawdź w czym
  Możemy Ci pomóc

  Czemu warto skorzystać z usługi ochrony zadatku w Gdańsku?

  Ochrona i gwarancja zwrotu zadatku to usługa, która pozwala klientowi spać spokojnie. Gwarantuje, że nawet w przypadku odmowy udzielenia kredytu kwota z umowy przedwstępnej wróci na Twoje konto. W Intuum dbamy o finanse naszych klientów! Mamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów.

  Możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby doprowadzić proces kredytowy do końca. Zdecydowana większość klientów, którzy korzystają z naszych usług, otrzymuje środki na zakup wymarzonego domu lub mieszkania. Jeżeli jednak z pewnych przyczyn bank odmówi Ci finansowania, zwrócimy Ci wpłacony zadatek.

  Oferujemy również
  Pomoc przy
  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.