Oddział Intuum w Trójmieście

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk
+48 798 895 895, gdansk@intuum.pl
godz. 800 – 1800

Wpisz poniżej swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej.



    *Obowiązek informacyjny

    Paulina Makowska

    Dyrektor regionu / Członek Zarządu

    +48 517 667 465
    pmakowska@intuum.pl

    Angelika Matusiak

    Członek Zarządu

    +48 792 102 162
    amatusiak@intuum.pl

    Monika Boduch-Łoś

    Kierownik ds. administracji

    +48 732 822 802
    mboduch@intuum.pl

    Dominika Sobczak

    Opiekun Klienta

    +48 517 250 127
    dsobczak@intuum.pl

    Natalia Mikucka

    Asystentka Biura

    +48 798 833 533
    nmikucka@intuum.pl

    Dagmara Rzepczyńska

    Opiekun Klienta

    +48 798 833 133
    drzepczynska@intuum.pl

    Patrycja Nadolska

    Asystentka Biura

    +48 518 628 225
    pnadolska@intuum.pl

    Natalia Kuraż

    Asystentka Biura

    +48 573 488 284
    nkuraz@intuum.pl

    Dorota Klimek

    Ekspert

    +48 573 488 280
    dklimek@intuum.pl