Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Eksperci kredytowi w Trójmieście

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk
+48 798 895 895, gdansk@intuum.pl
godz. 800 – 1800

Wpisz poniżej swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej.



    *Obowiązek informacyjny

    Paulina Makowska

    Wiceprezes zarządu / Dyrektor regionu

    +48 517 667 465
    pmakowska@intuum.pl

    Angelika Matusiak

    Wiceprezes zarządu

    +48 792 102 162
    amatusiak@intuum.pl

    Marek Duszak

    Ekspert kredytowy

    +48 510 830 053
    mduszak@intuum.pl

    Dominika Sobczak

    Ekspert kredytowy

    +48 517 250 127
    dsobczak@intuum.pl

    Natalia Torzewska

    Asystentka Biura

    +48 570 129 854
    ntorzewska@intuum.pl

    Oleksandr Pecheniuk

    Specjalista do spraw administracyjnych

    +48 798 775 599
    opecheniuk@intuum.pl