Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Doradca kredytowy i finansowy w Warszawie

Każdy, kto zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu albo pożyczki, rozważa skorzystanie z usług doradcy kredytowego. Świadczy o tym popularność w wyszukiwarkach takich haseł, jak „doradcy kredytowi Warszawa”, „doradca finansowy Warszawa” czy „doradztwo kredytowe Warszawa”. Ubieganie się o kredyt to nierzadko stresujący proces trwający miesiącami, a współpraca z doradcą pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.

W zalewie produktów bankowych można się łatwo pogubić, a formalności związane z podpisaniem umowy nastręczają wielu problemów. Nie wszyscy też posiadają też odpowiednią wiedzę i doświadczenie pozwalającą na wybór najlepszego i najbardziej optymalnego kredytu. Analizując określone produkty bankowe, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług doradcy kredytowego w Warszawie. To rozwiązanie daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ powierzamy formalności w ręce specjalisty, który uchroni nas przed zaciągnięciem nieodpowiedniego kredytu, a także przeprowadzi przez wszystkie procedury.

Czym zajmuje się doradca kredytowy w Warszawie?

Rolą doradcy finansowego jest pomoc klientowi w uzyskaniu najbardziej korzystnego i dopasowanego do niego kredytu lub pożyczki. Specjalista posiada stosowną wiedzę, kompetencje oraz doświadczenie, dzięki któremu sprawnie porusza się w gąszczu bankowych produktów oraz przepisów związanych z finansami.

Co charakteryzuje naszych doradców?

Doradcy kredytowi pracujący w oddziale Intuum w Warszawie działają samodzielnie, niestandardowo i skutecznie. A co najważniejsze – mają na uwadze potrzeby klienta, a nie banku. Ich wysiłki pozwalają na uzyskanie kredytu na najlepszych dostępnych warunkach na rynku. Wiedza i doświadczenie doradcy są najcenniejszym kapitałem, który przekłada się na wymierne wyniki finansowe w postaci niższych rat lub korzystniejszych warunków spłaty kredytu.

Doradcy kredytowi z Intuum w Warszawie – w czym pomagamy?

Nasi specjaliści pomagają klientom indywidualnym w następujących sytuacjach:

 • Kredyt hipoteczny: zakup nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym, wykończenie lub remont nieruchomości, zakup działki, zakup lub budowa domu, refinansowanie kosztów poniesionych na cele mieszkaniowe, kredyty w PLN i obcej walucie.
 • Pożyczka hipoteczna: środki na cel dowolny, zabezpieczenie na nieruchomości, możliwość zabezpieczenia na nieruchomości osoby trzeciej, możliwość spłaty posiadanych zobowiązań finansowych, uzyskanie atrakcyjnego oprocentowania.
 • Kredyt gotówkowy: uzyskanie środków na cel dowolny, negocjowanie warunków kredytowych.
 • Kredyt konsolidacyjny: zamiana kilku rat na jedną mniejszą, zmniejszenie kosztów obsługi zobowiązań

W czym jeszcze pomoże Ci doradca kredytowy Intuum w Warszawie?

Nasi specjaliści pomagają również klientom biznesowym w następujących sytuacjach:

 • Kredyt obrotowy: środki pieniężne na cel dowolny, kredyt do 500 000 zł bez zabezpieczenia, okres kredytowania dopasowany do możliwości Twojej firmy.
 • Kredyt inwestycyjny: kwota do 4 mln zł, okres kredytowania do 20 lat, finansowanie planu rozwoju firmy, zabezpieczenie na podmiocie realizowanej inwestycji.
 • Leasing: wynegocjowanie raty leasingowej dopasowanej do możliwości przedsiębiorstwa i minimalnej wpłaty własnej.

Kredyt gotówkowy dla firm: uzyskanie środków do 500 000 zł na cel dowolny, okresu kredytowania do 120 miesięcy, kredyt bez konieczności przedstawiania biznesplanu i faktur.

Zobacz jak działają
Eksperci z Intuum

Spotkanie

Oceniamy potrzeby i zdolność kredytową. Przedstawiamy wstępne informacje na temat kredytu lub innych form uzyskania finansowania.

Analiza

Weryfikujemy dostępne na rynku oferty. Wybieramy te z nich, które są odpowiednie dla oczekiwań, potrzeb i sytuacji finansowej klienta.

Prezentacja oferty

Prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty. Przedstawiamy wszelkie koszty okołokredytowe. Kompletujemy dokumenty.

Decyzja

Zbieramy i przedstawiamy odpowiedzi z różnych instytucji finansowych. Omawiamy osobiście z Państwem decyzje kredytowe banków.

Umowa kredytowa

Dokładnie analizujemy umowę kredytową. Odpowiadamy na pytania, zwracamy uwagę na szczegóły i wymogi uruchomienia kredytu.

Finalizacja

Pomagamy w wypełnieniu formalnych warunków uruchomienia kredytu i… wraz z Państwem cieszymy się z tego, że udało się zdobyć potrzebne środki.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  ul. Grzybowska 43 (Office Center), 00-001 Warszawa
  +48 509 444 999, warszawa@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Doradztwo kredytowe w Intuum Warszawa – jak wygląda współpraca?

  Nasi doradcy przeprowadzą Państwa przez cały proces związany z kredytowaniem. Podczas spotkania doradca finansowy pracujący w oddziale w Warszawie sprawdzi Państwa zdolność kredytową i ustali potrzeby. Następnie przedstawi informacje o dostępnych kredytach lub innych formach uzyskania finansowania.

  Po spotkaniu weryfikujemy oferty banków pod kątem Państwa oczekiwań, potrzeb i możliwości. Doradca kredytowy z oddziału w Warszawie zajmie się skrupulatną selekcją produktów bankowych, wybierze te optymalne dla Państwa i przedstawimy je wraz z kosztami okołokredytowymi. Doradca skompletuje wszystkie dokumenty, wyśle wnioski do banków, a później zbierze odpowiedzi i omówi je z Państwem.

  Profesjonalizm i bezpieczeństwo

  Doradcy kredytowi z oddziału w Warszawie przeprowadzą Państwa również przez wszystkie formalności związane z zaciągnięciem kredytu. Dokładnie przeanalizują umowę, dokumenty, zwrócą uwagę na szczegóły, wymogi, odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomożemy w wypełnieniu formalnych warunków uruchomienia kredytu. Dzięki nam mają Państwo pewność, że Państwa pieniądze będą bezpieczne.

  Doradztwo kredytowe – Warszawa

  Klienci często zastanawiają się, jaki wybór będzie lepszy: doradca czy pośrednik finansowy w Warszawie? Warto jednak wiedzieć, że to nie do końca to samo. Zwykły pośrednik pomaga w przeprowadzeniu formalności związanych z kredytem czy pożyczką, jednak jego priorytetem nie są potrzeby klienta. Nie zajmuje się również uzyskiwaniem dla niego najlepszych warunków. Natomiast doradca finansowy pracujący dla Intuum w Warszawie w sposób aktywny i skuteczny działa na Państwa korzyść. Jego zadaniem jest wyszukanie i wynegocjowanie dla klienta optymalnym, bezpiecznych i najbardziej atrakcyjnych rozwiązań.

  Sprawdź naszą ofertę w Warszawie

  Poznaj opinie o naszym oddziale w Warszawie

  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.