Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00 +48 798 895 895

Kredyty w Gdańsku

Masz zamiar wziąć kredyt? Uzyskaj satysfakcjonujący kredyt gotówkowy, samochodowy, konsolidacyjny czy hipoteczny i skontaktuj się z naszym oddziałem, Gdańsk Intuum. Przejdziemy razem z Tobą przez cały proces poszukiwania kredytu i podpisania umowy. Począwszy od znalezienia najlepszej oferty, po kontakt z bankiem i negocjacje warunków. Wszystko stanie się oczywiście po ocenie Twojej zdolności kredytowej i zaproponowaniu korzystnych rozwiązań.

Zdobądź darmową wycenę
Twojego kredytu

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na telefon od eksperta z INTUUM. Nie martw się, to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujesz.  *Obowiązek informacyjny

  Dla zgłaszających się przez formularz *
  Pierwsza rata gratis

  Zapytaj naszego eksperta o szczegóły promocji podczas spotkania. Mamy także dla Ciebie program partnerski pełen korzyści. * Promocja jest ograniczona a pełne zasady promocji przedstawi Ci nasz ekspert.

  Adres biura

  Al. Grunwaldzka 163 , 80-266 Gdańsk
  +48 798 895 895, gdansk@intuum.pl
  godz. 800 – 1800

  Kredyty Gdańsk - najlepsze rozwiązania

  Każdy ma inne pragnienia i potrzeby: jedni marzą o nowych meblach lub sprzęcie AGD, inni potrzebują nowego auta, a jeszcze ktoś pragnie ekskluzywnych wakacji, ale zwykle nie ma na to pieniędzy. Wtedy pojawia się pytanie – oszczędzać czy brać kredyt? Oszczędzanie wymaga umiejętności planowania i dyscypliny finansowej, dlatego wiele osób decyduje się wziąć kredyt i kupić żądane przedmioty lub usługi bez zwłoki. Należy jednak pamiętać, że kredyt konsumencki to jeden z najdroższych produktów. Będziesz musiał spłacić nie tylko pożyczoną kwotę, ale także zapłacić odsetki (mogą sięgać nawet 75%), pokryć koszty obsługi umowy i inne opłaty. Gdańsk jest miastem, w którym czeka wiele pokus i możliwości, dlatego kredyt gotówkowy, hipoteczny czy samochodowy może być tutaj jedynym rozwiązaniem na spełnienie swoich marzeń.

  Przed wzięciem kredytu odpowiedz sobie na następujące pytania:

  • W jakim celu biorę kredyt?
  • Jeśli bierzesz kredyt konsolidacyjny, zapytaj siebie, czy warto?
  • Ile będzie mnie kosztować kredyt?
  • Czy naprawdę potrzebuję wziąć kredyt?

  Wzięcie kredytu jest tego warte, jeśli masz zamiar sfinansować coś, co ma długofalową wartość np. samodoskonalenie się, nauka lub kupić naprawdę potrzebne towary np. samochód, który jest absolutnie niezbędny lub droższy zakup do konsumpcji krótkoterminowej np. podróż, telefon komórkowy czy nowy sprzęt AGD. Aby uzyskać najlepszą ofertę, skontaktuj się z nami!

  Sprawdź w czym
  Możemy Ci pomóc

  Kredyt hipoteczny w Gdańsku

  Dobrze jest mieć swoje miejsce nie tylko pod słońcem, ale także pod własnym dachem! Gdańsk to piękne miasto na osiedlenie się, a kredyt hipoteczny daje taką możliwość. Z pomocą tego kredytu można kupić, wybudować lub przebudować dom mieszkalny w Gdańsku oraz kupić działkę pod budownictwo mieszkaniowe. Weź kredyt odpowiedzialnie – niewłaściwe wypełnianie zobowiązań finansowych może prowadzić do utraty nieruchomości zastawionej jako pożyczka. Niewłaściwe wywiązywanie się ze zobowiązań finansowych może również negatywnie wpłynąć na Twoją historię kredytową i zwiększyć koszty kredytu.

  Kredyt gotówkowy w Gdańsku

  Mamy różne marzenia i potrzeby, zarówno mniejsze, jak i większe. Gdy potrzebujesz pieniędzy na ich realizację, przydaje się kredyt gotówkowy – nasze biuro w Gdańsku pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę. Kredyt gotówkowy to wygodny sposób na zakup okularów, pralki, komputera, zorganizowanie remontu domu, wakacji, samochodu czy innych niezbędnych rzeczy.

  Kredyt konsolidacyjny w Gdańsku

  Kredyt konsolidacyjny zadłużenia to pożyczka, za pomocą której łączysz istniejące długi w jeden dług z jedną miesięczną spłatą – odwiedź nasze biuro w Gdańsku i porozmawiaj na ten temat z naszym doradcą. Zasadniczo skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego może zmniejszyć wszystkie długi i pomóc w szybszej ich spłacie. Ułatwia to spłatę zadłużenia, ponieważ będziesz mieć tylko jedną miesięczną płatność w budżecie, gdy zastosujesz zasadę konsolidacji zadłużenia.

  Dostępność i oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych niewątpliwie zależy w dużej mierze od indywidualnej oceny kredytowej. Im lepszy wynik, tym większe szanse na płacenie niższych stóp procentowych w przyszłości. Sprawdź razem z nami najlepsze warunki na kredyt konsolidacyjny – odwiedź nasze biuro – Gdańsk Intuum.

  Czy kredyt konsolidacyjny to dobry pomysł?

  Kredyt konsolidacyjny może być ratunkiem dla osób tonących w długach o wysokim oprocentowaniu. Dla wielu osób to pierwszy krok w kierunku spłaty zadłużenia. Kredyt konsolidacyjny zadłużenia w Gdańsku to dobry pomysł, ponieważ możesz otrzymać pożyczkę o niższym oprocentowaniu niż łączna stopa istniejącego zadłużenia i dotrzymać miesięcznych terminów płatności. Kredyty konsolidacyjne są zwykle oferowane z niższym oprocentowaniem i w oparciu o aktualną zdolność kredytową, co pozwala na zaplanowanie miesięcznej spłaty.

  Kredyt samochodowy w Gdańsku

  Pomożemy Ci kupić wymarzony samochód, a może myślisz o kupnie motocyklu? Będziesz mógł kupić nowy lub używany samochód, lub inny wybrany przez siebie pojazd. Kredyt samochodowy to najlepsza opcja dla tych, którzy planują zakup samochodu w Gdańsku. Jeśli planujesz zakup nowego samochodu lub pojazdu w Gdańsku, proponujemy umówić się na konsultację z naszym doradcą kredytowym i razem sprawdzić ofertę na kredyty samochodowe.

  Oferujemy również
  Pomoc przy
  Sprawdź jak
  Dojechać do nas
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.